צרו קשר עכשיו!
מעוניינים לקצר תהליכים? מלאו את הטופס וקבלו מיד הצעת מחיר!

או התקשרו
0544-85-80-24
הפעלות לקייטנות

שלום לכם, מנהלי קייטנות ורכזי מפעילים.

כבר 10  שנים שאנחנו בג'ירף מספקים הפעלות איכותיות ומקצועיות מאוד עבור קייטנות. ההפעלות הומצאו וגובשו על ידי "גי'רף" במיוחד עבור קהל היעד, הצרכים הלוגיסטיים והתקציבים של קייטנות. המפעילים שלנו הם אנשים מוכשרים, מקסימים, צבעוניים וכריזמטיים, מקצועיים ומנוסים ביותר. אתם מוזמנים להתרשם מאינספור ההמלצות שקיבלנו.

ההפעלות שלנו מתאימות לכל פורמט של קייטנה, קטנה בינונית או גדולה: גם אם הקייטנה שלכם מונה קבוצת ילדים אחת, וגם אם היא מונה 60 קבוצות, אנו מאמינות שתמצאו אצלנו את מה שאתם מחפשים.

כיצד תבחרו הפעלה?

על מנת לבחור את ההפעלה המתאימה לכם, אתם מוזמנים לבחור באחת משלוש דרכים:

1) אפשרות ראשונה: בואו נקצר תהליכים! הדרך המומלצת היותר היא להרים טלפון. אנחנו נשמח לייעץ לכם מניסיוננו,  ולהתאים לכם את ההפעלה המתאימה ביותר בהתאם לאופי הקייטנה ולתקציב שעומד לרשותכם.

בואו נדבר!

0544-85-80-24

2) האפשרות השניה היא לחפש הפעלה לפי החלוקה לגילאים. אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור ולהתרשם:

3) האפשרות השלישית היא לחפש הפעלה לפי קונספט. אנחנו משווקים לקייטנות 3 קונספטים של הפעלות, שהוכחו כמוצלחות עבור קייטנות באופן יוצא מן הכלל. לחצו על הקישור והתרשמו.

א.      סדנת דמיון מדע וחוויה "מסע ההרפתקאות לארץ הפתרונות"

         לחצו כאן לפירוט

(מבחינה לוגיסטית הפעלה המתאימה גם לקייטנה עם מספר קבוצות  קטן, וגם לקייטנה עם מספר גדול מאוד של קבוצות. הפעלה זו זולה יותר מסדנת התיפוף.)

ב.     סדנת "שטוזים – שטויות בחרוזים"
        (מבוסס על הקונספט הגאוני של דתיה בן דור)

        לחצו כאן לפירוט

זוהי הפעלה פשוטה אך גאונית, ולכן היא מבוקשת מאוד. ניתן להזמין מפעילה חיצונית מטעמנו שתעביר אותה (העלויות משתנות לפי מיקום בארץ) , או אפילו להעביר אותה בכוחות עצמיכם ולהזמין ערכה להפעלה עצמית בעלות של 110 ש"ח בלבד!

ג.      סדנת תיפוף חווייתית, סוחפת, איכותית ומקצועית.

         לחצו כאן לפירוט 

סדנאות התיפוף שלנו מועברות בסטנדרט גבוה מאוד, הכולל שימוש בתופי דרבוקה גדולים ומקצועיים, ובהגברה איכותית. (מבחינת עלויות היא עשויה להיות יקרה יותר מההפעלות הקודמות.)

רוצים לשמוע יותר? קצרים בזמן? מסוקרנים לגבי עלויות?

נשמח לעשות לכם סדר בה-כ-ל!

בואו נדבר!

0544-85-80-24